New South Wales

Venue Date: Venue Nominations Weights Acceptances Form Gear Pre-Stewards Scratchings Results
Tue 17-Sep Moruya (Trial)     1709 1709 1709   1709  
Tue 17-Sep Moruya 1709 1709 1709 1709 1709   1709  
Tue 17-Sep Rosehill Gardens (Trial)     1709 1709 1709   1709 1709
Tue 17-Sep Wyong (Trial)     1709 1709 1709   1709 1709
Wed 18-Sep Kempsey (Trial)                
Wed 18-Sep Warwick Farm 1809 1809 1809 1809 1809   1809  
Thu 19-Sep Kembla Grange 1909 1909 1909 1909 1909   1909  
Thu 19-Sep Lismore 1909 1909 1909 1909 1909   1909  
Fri 20-Sep Newcastle 2009 2009         2009  
Sat 21-Sep Barraba 2109              
Sat 21-Sep Bowraville 2109           2109  
Sat 21-Sep Enngonia 2109              
Sat 21-Sep Jerilderie 2109           2109  
Sat 21-Sep Newcastle 2109              
Sat 21-Sep Royal Randwick 2109 2109         2109  
Sat 21-Sep Wagga 2109              
Sat 21-Sep Wagga (Trial)                
Sun 22-Sep Moree 2209           2209  
Sun 22-Sep Moree (Trial)             2209  
Sun 22-Sep Nowra (Trial)                
Sun 22-Sep Nowra 2209              
Mon 23-Sep Grafton (Trial)                
Mon 23-Sep Grafton 2309              
Mon 23-Sep Kensington (Trial)                
Mon 23-Sep Orange 2309           2309  
Mon 23-Sep Orange (Trial)                
Tue 24-Sep Warwick Farm (Trial)                
Tue 24-Sep Wyong                
Wed 25-Sep Canterbury Park                
Wed 25-Sep Muswellbrook (Trial)                
Thu 26-Sep Hawkesbury                
Fri 27-Sep Goulburn (Trial)                
Fri 27-Sep Goulburn                
Fri 27-Sep Royal Randwick (Trial)                
Fri 27-Sep Scone                
Sat 28-Sep Come-By-Chance (Picnic)                
Sat 28-Sep Grenfell                
Sat 28-Sep Gunnedah                
Sat 28-Sep Kembla Grange                
Sat 28-Sep Rosehill Gardens 2809              
Sun 29-Sep Bathurst                
Sun 29-Sep Bathurst (Trial)                
Sun 29-Sep Port Macquarie                
Sun 29-Sep Port Macquarie (Trial)                
Mon 30-Sep Cessnock (Trial)                
Mon 30-Sep Leeton                
Mon 30-Sep Leeton (Trial)                
Mon 30-Sep Tamworth (Trial)                
Mon 30-Sep Tamworth                
Tue 01-Oct Grafton                
Tue 01-Oct Grafton (Trial)                
Tue 01-Oct Rosehill Gardens (Trial)                
Wed 02-Oct Kembla Grange (Trial)                
Wed 02-Oct Kensington                
Thu 03-Oct Gosford                
Fri 04-Oct Dubbo (Trial)                
Fri 04-Oct Dubbo                
Fri 04-Oct Lockhart (Picnic)                
Fri 04-Oct Moruya (Trial)                
Fri 04-Oct Moruya                
Sat 05-Oct Bundarra                
Sat 05-Oct Mudgee                
Sat 05-Oct Mudgee (Trial)                
Sat 05-Oct Newcastle                
Sat 05-Oct Pooncarie                
Sat 05-Oct Royal Randwick 0510 0510            
Sat 05-Oct Wagga                
Sat 05-Oct Wagga (Trial)                
Sun 06-Oct Ballina                
Sun 06-Oct Ballina (Trial)                
Sun 06-Oct Cootamundra                
Sun 06-Oct Mungery (Picnic)                
Mon 07-Oct Muswellbrook (Trial)                
Mon 07-Oct Muswellbrook                
Mon 07-Oct Warwick Farm                
Tue 08-Oct Gosford (Trial)                
Tue 08-Oct Goulburn                
Tue 08-Oct Goulburn (Trial)                
Tue 08-Oct Warwick Farm (Trial)                
Wed 09-Oct Kensington                
Thu 10-Oct Armidale                
Thu 10-Oct Armidale (Trial)                
Thu 10-Oct Wyong                
Fri 11-Oct Port Macquarie                
Sat 12-Oct Albury (Trial)                
Sat 12-Oct Albury                
Sat 12-Oct Forbes                
Sat 12-Oct Forbes (Trial)                
Sat 12-Oct Kembla Grange                
Sat 12-Oct Port Macquarie                
Sat 12-Oct Port Macquarie (Trial)                
Sat 12-Oct Royal Randwick                
Sat 12-Oct Young (Picnic)                
Sun 13-Oct Coonamble                
Sun 13-Oct Hawkesbury                
Mon 14-Oct Hawkesbury (Trial)                
Mon 14-Oct Queanbeyan                
Mon 14-Oct Queanbeyan (Trial)                
Mon 14-Oct Royal Randwick (Trial)                
Mon 14-Oct Tamworth                
Mon 14-Oct Tamworth (Trial)                
Tue 15-Oct Murwillumbah                
Tue 15-Oct Murwillumbah (Trial)                
Tue 15-Oct Newcastle                
Wed 16-Oct Warwick Farm                
Thu 17-Oct Kembla Grange                
Fri 18-Oct Bathurst (Trial)                
Fri 18-Oct Bathurst                
Fri 18-Oct Rosehill Gardens (Trial)                
Fri 18-Oct Taree                
Sat 19-Oct Bombala                
Sat 19-Oct Deniliquin                
Sat 19-Oct Inverell                
Sat 19-Oct Inverell (Trial)                
Sat 19-Oct Narromine (Trial)                
Sat 19-Oct Narromine                
Sat 19-Oct Newcastle                
Sat 19-Oct Royal Randwick                
Sat 19-Oct Wagga (Trial)                
Sat 19-Oct Wagga                
Sat 19-Oct Wauchope                
Sat 19-Oct Wauchope (Trial)                
Sun 20-Oct Nowra                
Sun 20-Oct Nowra (Trial)                
Sun 20-Oct Wyong                
Mon 21-Oct Grafton (Trial)                
Mon 21-Oct Grafton                
Tue 22-Oct Lismore                
Tue 22-Oct Muswellbrook                
Tue 22-Oct Muswellbrook (Trial)                
Tue 22-Oct Warwick Farm (Trial)                
Wed 23-Oct Warwick Farm                
Wed 23-Oct Wyong (Trial)                
Thu 24-Oct Hawkesbury                
Fri 25-Oct Canterbury Park                
Fri 25-Oct Scone                
Sat 26-Oct Albury                
Sat 26-Oct Albury (Trial)                
Sat 26-Oct Armidale                
Sat 26-Oct Armidale (Trial)                
Sat 26-Oct Broken Hill                
Sat 26-Oct Casino (Trial)                
Sat 26-Oct Casino                
Sat 26-Oct Harden (Picnic)                
Sat 26-Oct Kembla Grange                
Sat 26-Oct Mudgee                
Sat 26-Oct Royal Randwick                
Sun 27-Oct Coonabarabran                
Sun 27-Oct Port Macquarie (Trial)                
Sun 27-Oct Port Macquarie                
Mon 28-Oct Cessnock                
Tue 29-Oct Grafton (Trial)                
Tue 29-Oct Grafton                
Tue 29-Oct Rosehill Gardens (Trial)                
Wed 30-Oct Beaumont Newcastle (Trial)                
Wed 30-Oct Hawkesbury                
Thu 31-Oct Gosford                
Thu 31-Oct Sapphire Coast                
Thu 31-Oct Sapphire Coast (Trial)                
Fri 01-Nov Moree (Trial)                
Fri 01-Nov Moree                
Fri 01-Nov Royal Randwick (Trial)                
Fri 01-Nov Wagga (Trial)                
Fri 01-Nov Wagga                
Sat 02-Nov Balranald (Trial)                
Sat 02-Nov Balranald                
Sat 02-Nov Berrigan                
Sat 02-Nov Dubbo (Trial)                
Sat 02-Nov Dubbo                
Sat 02-Nov Newcastle                
Sat 02-Nov Rosehill Gardens 0211              
Sat 02-Nov Tumut (Trial)                
Sat 02-Nov Tumut                
Sun 03-Nov Goulburn                
Sun 03-Nov Muswellbrook (Trial)                
Sun 03-Nov Muswellbrook                
Mon 04-Nov Ballina                
Mon 04-Nov Corowa                
Tue 05-Nov Coffs Harbour (Trial)                
Tue 05-Nov Coffs Harbour                
Tue 05-Nov Dubbo                
Tue 05-Nov Gosford (Picnic)                
Tue 05-Nov Kembla Grange                
Tue 05-Nov Kensington                
Tue 05-Nov Murwillumbah                
Tue 05-Nov Muswellbrook                
Tue 05-Nov Nowra                
Tue 05-Nov Sapphire Coast                
Tue 05-Nov Tamworth                
Tue 05-Nov Tamworth (Trial)                
Tue 05-Nov Taree                
Tue 05-Nov Wentworth                
Wed 06-Nov Grafton                
Wed 06-Nov Grafton (Trial)                
Wed 06-Nov Warwick Farm (Trial)                
Thu 07-Nov Hawkesbury                
Fri 08-Nov Kempsey                
Fri 08-Nov Orange (Trial)                
Fri 08-Nov Orange                
Sat 09-Nov Goulburn (Trial)                
Sat 09-Nov Goulburn                
Sat 09-Nov Rosehill Gardens                
Sat 09-Nov Tabulam                
Sat 09-Nov Wyong                
Sun 10-Nov Armidale                
Sun 10-Nov Armidale (Trial)                
Sun 10-Nov Warren                
Sun 10-Nov Warren (Trial)                
Mon 11-Nov Beaumont Newcastle (Trial)                
Mon 11-Nov Lismore                
Mon 11-Nov Queanbeyan                
Mon 11-Nov Queanbeyan (Trial)                
Tue 12-Nov Royal Randwick (Trial)                
Tue 12-Nov Scone                
Wed 13-Nov Hawkesbury                
Wed 13-Nov Kembla Grange (Trial)                
Thu 14-Nov Port Macquarie                
Thu 14-Nov Port Macquarie (Trial)                
Thu 14-Nov Quirindi                
Thu 14-Nov Quirindi (Trial)                
Thu 14-Nov Rosehill Gardens (Trial)                
Fri 15-Nov Ballina                
Fri 15-Nov Ballina (Trial)                
Fri 15-Nov Canterbury Park                
Fri 15-Nov Gundagai                
Sat 16-Nov Bathurst (Trial)                
Sat 16-Nov Bathurst                
Sat 16-Nov Gundagai                
Sat 16-Nov Gundagai (Trial)                
Sat 16-Nov Kembla Grange                
Sat 16-Nov Newcastle                
Sun 17-Nov Dubbo (Trial)                
Sun 17-Nov Dubbo                
Mon 18-Nov Grafton                
Mon 18-Nov Grafton (Trial)                
Mon 18-Nov Hawkesbury (Trial)                
Tue 19-Nov Taree                
Tue 19-Nov Warwick Farm (Trial)                
Wed 20-Nov Rosehill Gardens                
Thu 21-Nov Hawkesbury                
Thu 21-Nov Scone                
Thu 21-Nov Scone (Trial)                
Fri 22-Nov Bong Bong (Picnic)                
Fri 22-Nov Gosford                
Fri 22-Nov Orange                
Fri 22-Nov Orange (Trial)                
Sat 23-Nov Adaminaby                
Sat 23-Nov Cowra                
Sat 23-Nov Cowra (Trial)                
Sat 23-Nov Gosford                
Sat 23-Nov Hay                
Sat 23-Nov Inverell                
Sat 23-Nov Inverell (Trial)                
Sat 23-Nov Kembla Grange                
Sat 23-Nov Kempsey                
Sat 23-Nov Kempsey (Trial)                
Sun 24-Nov Queanbeyan                
Sun 24-Nov Quirindi (Trial)                
Sun 24-Nov Quirindi                
Mon 25-Nov Ballina (Trial)                
Mon 25-Nov Ballina                
Mon 25-Nov Wagga (Trial)                
Mon 25-Nov Wagga                
Tue 26-Nov Port Macquarie (Trial)                
Tue 26-Nov Port Macquarie                
Tue 26-Nov Royal Randwick (Trial)                
Wed 27-Nov Gosford (Trial)                
Wed 27-Nov Warwick Farm                
Thu 28-Nov Narromine (Trial)                
Thu 28-Nov Narromine                
Thu 28-Nov Wyong                
Fri 29-Nov Canterbury Park                
Fri 29-Nov Muswellbrook (Trial)                
Fri 29-Nov Muswellbrook                
Sat 30-Nov Bowraville                
Sat 30-Nov Kembla Grange                
Sat 30-Nov Rosehill Gardens                
Sat 30-Nov Wagga                
Sun 01-Dec Grafton                
Sun 01-Dec Newcastle                
Mon 02-Dec Rosehill Gardens (Trial)                
Mon 02-Dec Sapphire Coast                
Mon 02-Dec Sapphire Coast (Trial)                
Mon 02-Dec Taree                
Tue 03-Dec Tamworth                
Tue 03-Dec Tamworth (Trial)                
Wed 04-Dec Gosford                
Thu 05-Dec Coffs Harbour                
Thu 05-Dec Warwick Farm (Trial)                
Fri 06-Dec Kensington                
Fri 06-Dec Mudgee                
Fri 06-Dec Mudgee (Trial)                
Sat 07-Dec Albury (Trial)                
Sat 07-Dec Albury                
Sat 07-Dec Cooma                
Sat 07-Dec Gunnedah (Trial)                
Sat 07-Dec Gunnedah                
Sat 07-Dec Newcastle                
Sat 07-Dec Rosehill Gardens                
Sun 08-Dec Hawkesbury                
Sun 08-Dec Nowra (Trial)                
Sun 08-Dec Nowra                
Mon 09-Dec Dubbo (Trial)                
Mon 09-Dec Dubbo                
Mon 09-Dec Tuncurry                
Tue 10-Dec Beaumont Newcastle (Trial)                
Tue 10-Dec Royal Randwick (Trial)                
Tue 10-Dec Wagga                
Wed 11-Dec Kembla Grange (Trial)                
Wed 11-Dec Rosehill Gardens                
Thu 12-Dec Ballina                
Thu 12-Dec Queanbeyan                
Thu 12-Dec Wyong                
Fri 13-Dec Canterbury Park                
Fri 13-Dec Murwillumbah                
Fri 13-Dec Scone                
Fri 13-Dec Warren                
Sat 14-Dec Albury (Trial)                
Sat 14-Dec Albury                
Sat 14-Dec Gosford (Picnic)                
Sat 14-Dec Kembla Grange                
Sat 14-Dec Moree                
Sat 14-Dec Moree (Trial)                
Sat 14-Dec Moulamein                
Sat 14-Dec Royal Randwick                
Sun 15-Dec Hawkesbury                
Mon 16-Dec Hawkesbury (Trial)                
Mon 16-Dec Kempsey                
Mon 16-Dec Orange (Trial)                
Mon 16-Dec Orange                
Tue 17-Dec Armidale (Trial)                
Tue 17-Dec Armidale                
Tue 17-Dec Rosehill Gardens (Trial)                
Wed 18-Dec Kensington                
Thu 19-Dec Wyong                
Fri 20-Dec Goulburn (Trial)                
Fri 20-Dec Goulburn                
Fri 20-Dec Lismore                
Fri 20-Dec Royal Randwick (Trial)                
Fri 20-Dec Wyong (Trial)                
Sat 21-Dec Dubbo                
Sat 21-Dec Dubbo (Trial)                
Sat 21-Dec Newcastle                
Sat 21-Dec Warwick Farm                
Sun 22-Dec Moruya                
Sun 22-Dec Moruya (Trial)                
Sun 22-Dec Taree                
Mon 23-Dec Bathurst                
Mon 23-Dec Bathurst (Trial)                
Mon 23-Dec Tamworth (Trial)                
Mon 23-Dec Tamworth                
Mon 23-Dec Warwick Farm (Trial)                
Tue 24-Dec Wagga                
Thu 26-Dec Albury                
Thu 26-Dec Ballina                
Thu 26-Dec Bowraville                
Thu 26-Dec Inverell                
Thu 26-Dec Newcastle                
Thu 26-Dec Queanbeyan                
Thu 26-Dec Quirindi                
Thu 26-Dec Royal Randwick                
Thu 26-Dec Tumut                
Thu 26-Dec Wauchope                
Thu 26-Dec Wellington                
Fri 27-Dec Gosford                
Sat 28-Dec Gilgandra                
Sat 28-Dec Gilgandra (Trial)                
Sat 28-Dec Royal Randwick                
Sat 28-Dec Scone (Trial)                
Sat 28-Dec Scone                
Sun 29-Dec Corowa                
Sun 29-Dec Corowa (Trial)                
Sun 29-Dec Murwillumbah                
Sun 29-Dec Trangie (Picnic)                
Mon 30-Dec Beaumont Newcastle (Trial)                
Mon 30-Dec Coffs Harbour                
Mon 30-Dec Orange (Trial)                
Mon 30-Dec Orange                
Mon 30-Dec Rosehill Gardens (Trial)                
Tue 31-Dec Gosford                
Tue 31-Dec Nowra                
Tue 31-Dec Nowra (Trial)                
Wed 01-Jan Gundagai                
Wed 01-Jan Inverell                
Wed 01-Jan Kensington                
Wed 01-Jan Port Macquarie                
Wed 01-Jan Wallabadah                
Thu 02-Jan Sapphire Coast                
Thu 02-Jan Taree                
Fri 03-Jan Albury                
Fri 03-Jan Canterbury Park                
Fri 03-Jan Muswellbrook                
Sat 04-Jan Kensington                
Sat 04-Jan Tumut                
Sat 04-Jan Wyong                
Sun 05-Jan Ballina                
Sun 05-Jan Gilgandra